ZMAJEVI SA STILOM U PLEJ-OF: Voždovac ubedljiv protiv Radnika za četvrto mesto na tabeli

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Voždovca pobedili su danas na svom terenu ekipu Radnika sa ubedljivih 4:0, u utakmici 29. kola Super lige

Stefan Hajdin je u 27. minutu doveo Voždovac u vođstvo, a pobedu domaćeg tima je u drugom poluvremenu potvrdio Aleksandar Ćirković golovima u 73. i 79. minutu. Tačku na ovaj meč stavio je Martin Novaković pogotkom u 88. minutu.

Voždovac je upisao 11. pobedu od početka šampionata i trenutno je četvrti na tabeli sa 40 bodova, koliko ima i petoplasirani Radnički iz Niša.

Voždovac

Na drugoj strani, Radnik je na 11. poziciji sa 33 osvojena boda koliko je sakupila i Mladost, odnosno ima bod manje od Napretka i Kolubare.

U poslednjem kolu regularnog dela šampionata, Voždovac će gostovati TSC-u, dok će Radnik dočekati Novi Pazar.