VELIKA POBEDA U BORBI ZA EVROPU: TSC pobedio Voždovac i preuzeo četvrto mesto u Super ligi

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri TSC-a pobedili su danas na svom terenu ekipu Voždovca sa 2:1, u poslednjem 30. kolu regularnog dela Super lige Srbije.

Stefan Vukić je u 15. minutu doveo domaći tim u vođstvo, a Voždovac je izjednačio preko Stefana Purtića, koji je u 45. minutu bio precizan iz slobodnog udarca.

Pobedu TSC-u doneo je Slobodan Stanojlović u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Tim iz Bačke Topole je regularni deo Super lige Srbije završio na četvrtom mestu sa 41 bodom, dok je Voždovac peti sa bodom manje.

Kasnije danas na programu su utakmice Crvena zvezda - Radnički Kragujevac i Čukarički - Partizan.