SAŠA LUKIĆ JUNAK TORINA: Srpski reprezentativac sa dva gola doneo bod Torinu

Serija A

Atalanta i Torino su u Bergamu odigrali uzbudljiv meč Serije A koji je završen nerešeno 4:4.

Torino je poveo pogotkom Antonija Sanabrije već u četvrtom minutu, ali je Atalanta golovima Luisa Murijela sa penala u 18. i Martena de Rona u 23. minutu preokrenula rezultat.

Srpski fudbaler Saša Lukić je u 36. minutu sa penala izjednačio na 2:2, da bi u 63. minutu ponovo bio precizan sa bele tačke za novo vođstvo Torina.

Pet minuta kasnije je Remo Frojler pogodio sopstvenu mrežu i doneo gostujućem timu dva gola prednosti, ali je Atalanta u finišu meča ipak stigla do boda. Prvo je Mario Pašalić u 78. minutu smanjio na 4:3, a potom je Murijel sa penala u 84. minutu postavio konačan rezultat.

Atalanta je osma na tabeli sa 55 bodova, dok je Torino na 11. poziciji sa 44 boda.

Fudbaleri Atalante će i u narednom kolu igrati na domaćem terenu kada će ugostiti Salernitanu, dok će Torino gostovati Empoliju.