VLAHOVIĆ ČUVA MUNICIJU ZA INTER: Đenova posle fantastičnog preokreta u finišu savladala Juventus!

serija a

Fudbaleri Đenove pobedili su na svom terenu posle preokreta Juventus sa 2:1, u meču 36. kola italijanske Serije A.

Poveli su gosti iz Torina golom Paula Dibale u 48. minutu, da bi Đenova izjednačila preko Alberta Gudmundsona u 87. minutu.

Pobedu domaćin doneo je Domeniko Krišito golom iz penala u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Đenova je zabeležila četvrtu pobedu u prvenstvu i sa 28 bodova zauzima 17. poziciju na tabeli. Juventus je na četvrtom mestu sa 69 bodova.

Đenova

U narednom kolu, Đenova će gostovati Napoliju, dok Juventus u sredu očekuje finale Kupa Italije protiv aktuelnog prvaka Intera, na Olimpijskom stadionu u Rimu.

U centru pažnje biće svakakoa golgeter "stare dame" Dušan Vlahović, koji je protiv Đenove očigledno čuvao municiju za najveći okršaj italijanskog fudbala - meč Juventus - Inter.