MARKO ARNAUTOVIĆ SE PREKRSTIO USRED OSIJEKA: Dao gol Hrvatskoj, a onda radovanjem podsetio na SRPSKO POREKLO (VIDEO)

KONTROVERZNA PROSLAVA

Fudbaler Bolonje srpskog porekla, doneo je prednost reprezentaciji Austrije na gostovanju Hrvatskoj u Ligi nacija

Utakmica prvog kola koja je odigrana u Osijeku završena je rezultatom 3:0 za Austriju, a proslava gola Marka Arnautovića izazvala je puno polemike na društvenim mrežama.

Naime, bivši fudbaler Vest Hema, Stouka i Intera između ostalih klubova, postigao je u 41. minutu lep gol preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora, a nakon toga se prekrstio tri puta.

Pogledajte gol i proslavu Arnautovića:

Arnautović je bio kapiten tokom prvog poluvremena. Odigrao je svoj 99. meč za nacionalni tim i postigao 35. gol.

Njegov pogodak je obezbedio Austriji prednost na poluvremenu, a na pauzi ga je Ralf Ragnik ostavio u svlačionici.

U drugom poluvremenu, pobedu za Austriju su potvrdili Mihael Gregorič i Marsel Sabicer golovima u 54. i 57. minutu igre.