MOGUĆI NAREDNI RIVALI PARTIZANA U EVROPI! Levski u nadoknadi slavio na Malti, u Dnjepru čekaju krajnji epilog u Beogradu

evropski kupovi

Fudbaleri Levskog iz Sofije pobedili su na gostovanju malteški Hamrun sa 1:0, u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija. Gosti iz Bugarske su u 11. minutu imali priliku da sa penala dođu do vođstva, ali je neprecizan bio Filip Krastev. On je ipak pobedu svom timu doneo u petom minutu sudijske nadoknade.

Revanš je na programu za nedelju dana u Sofiji. Pobednik ovog meča će u plej-ofu za plasman u Ligu konferencija igrati protiv poraženog iz dvomeča Partizan - AEK Larnaka.

Ukoliko crno-beli eliminišu kiparski AEK, rival u plej-ofu za Ligu Evrope biće im ukrajinski Dnjepar.

Crno-beli su večeras poraženi u Larnaki sa 1:2 u prvom meču, a revanš se igra za sedam dana u Beogradu.