OVO JE NESTVARNO: MBAPE U 8. SEKUNDI DAO GOL! Het-trik fantastičnog Kilijana, demonstracija SILE moćnih Parižana (VIDEO)

LIGA 1

Fudbaleri njegovog Pari Sen Žermena slavili su sa ubedljivih 7:1 protiv domaćeg Lila u derbi meču trećeg kola francuske Lige 1.

Meč je obeležio ekspresan pogodak Kilijana Mbapea na asistenciju Lionela Mesija. Sjajni Francuz postigao je pogodak posle samo osam sekundi i tako postao strelac najbržeg gola u istoriji Lige 1.

Mesi se i sam upisao u listu strelaca u 27. minutu, asistirao mu je levi bek Nuno Mendeš.

Nisu se Parižani zaustavili na ovome, do kraja poluvremena bilo je ubedljivih 0:4, a u glavnim ulogama našli su se Nejmar i Ašraf Hakimi. Upravo je Marokanac postigaopogodak u 39. minutu na Nejmarovu asistenciju, da bi Brazilac samo tri minuta kasnije postigao četvrti gol u prvom delu.

Samo sedam minuta igre u drugom poluvremenu bilo je dovoljno Nejmaru da postigne novi pogodak, asistent je bio Hakimi.

U "košmarnoj" noći Lil je ipak uspeo da postigne "počasni" pogodak. Igrao se 54. minut kada je pogodio Žonatan Bamba.

Do kraja meča opet je na scenu stupio razigrani Mbape i sa dva pogotka stigao do het-trika, uz pomoć asistencija Nejmara.

Prvoje Mbape pogodio u 66, da bi het-trik kompletirao tri minuta pre isteka 90. minuta.