DERBI BEZ POBEDNIKA: Remi Atalante i Milana, nerešeno i u duelu Bolonje i Verone

SERIJA A

Remi Atalante i Milana, nerešeno i u duelu Bolonje i Verone

Fudbaleri Atalante i Milana odigrali su večeras u Bergamu nerešeno 1:1, u meču drugog kola italijanske serije A.

Povela je Atalanta golom Ruslana Malinovskog u 29. minutu, da bi izjednačenje Milanu doneo Ismael Banaser pogotkom u 68. minutu.

Posle dva kola, oba tima su zabeležila po jednu pobedu i remi.

U istom terminu, Bolonja i Verona su u Bolonji odigrali takodje nerešeno 1:1.

Bolonja je do vodjstva stigla golom Marka Arnautovića, da bi remi Veroni doneo Tomas Anri pogotkom u 43. minutu.

Domaći tim je od 78. minuta igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Rikardo Orsolini.

Srpski internacionalci u dresu Verone, Ivan Ilić i Danko Lazović proveli su svih 90 minuta na terenu.

Obe ekipe imaju po jedan remi i poraz, nakon dva odigrana kola.

U trećem kolu, Atalanta će gostovati Veroni, dok će Milan dočekati Bolonju.