NEZAPAMĆEN SKANDAL PRED UTAKMICU PARTIZANOVIH RIVALA: Nemci PREBILI Francuze, ima i teško povređenih! Meč završen nerešeno (VIDEO)

liga konferencija

Utakmica Nice i Kelna u okviru 1 . kola grupe DLige konferencija odložena je zbog nereda koji su napravili nemački navijači

Naime navijači su uleteli na tribinu sa domaćima i žestoko se potukli, a desetine navijača je teško povređeno.

Ova grupa je posebno zanimljiva i srpskim ljubiteljima fudbala jer se u njoj nalazi i beogradski Partizan.

Utakmica između Nice i Kelna je zavrešena nerešeno - 1:1. Gosti su poveli golom Tigesa u 19. minutu, a bod domaćinu je doneo Delor u 62. minutu.

1 / 5 Foto: Profimedia