BEZ POBEDNIKA U DERBIJU KOLA: Drezgić doneo bod Brđanima, Ratkov strelac za TSC u Bačkoj Topoli!

superliga srbije

TSC i Čukarički su remizirali rezultatom 1:1 (1:0) na otvaranju 16. kola Mozzart Bet Superlige Srbije na stadionu u Bačkoj Topoli. Ponovo su dva pretendenta za Evropu pokazala zašto su u samo vrhu srpskog fudbala.

Od samog starta smo gledali pravu evropsku utakmicu, koju su međutim, odlučili prekidi. TSC je u prvom poluvremenu došao do gola nakon kornera, dok je Čukarički u drugom na istovetan način došao do izjednačenja.

Vodeći pogodak na meču postigao je Petar Ratkov u 25. minutu nakon asistencije sjajnog Luke Ilića, koji zaista briljira od kad se vratio u srpski fudbal.

Izjednačujući gol bio je delo Uroša Drezgića u 50. minutu. Mladi defanzivac je, kao i protiv Partizana, bio neprikosnoven nakon prekida, pa je tako zatresao mrežu domaćina i doneo važan bod svom timu.

U narednom kolu TSC će gostovati Javoru u Ivanjici, dok će Čukarički na svom terenu dočekati Novi Pazar.