VOJVODINA TEK POSLE PENALA IZBACILA ZVEZDINU DECU: Golman Novosađana sprečio SENZACIJU na Marakani!

KUP SRBIJE

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se osminu finala Kupa Srbije nakon što nakon bolljeg izvođenja jedanaesteraca savladali Grafičar na Marakani (1:1), 3:0

Grafičar koji poznat kao filijala Crvene zvezde bio je blizu senzacije.

Domaćin je poveo golom Mituljkića u 48. minutu, a izjednačio je Čumić u 86. minutu.

U penal seriji zablistao je golman Novosađana Nikola Simić koji je odbranio sva tri penala.

Simić je maestralno pročitao Radojevića, Bubnja i Bajića, dok su za Vojvodinu pogodili Uroš i Nemanja Nikolić, kao i Zukić za prolazak u osminu finala Kupa Srbije.

Mečevi osmine finala na programu su 9. novembra, a parovi će biti odredjeni žrebom.