BAŠAKŠEHIR U OSMINI FINALA, PROŠLA I FIORENTINA! Terzić odigrao ceo meč za LJUBIČASTE, Jović na terenu poslednjih pola sata

liga konferencija

Fudbaleri Fiorentine pobedili su u gostima RFS sa 3:0, u meču poslednjeg šestog kola Grupe A Lige konferencija.

Strelci za FIorentinu bili su Antonin Barak u sedmom, Artur Kabral u 42. i Rikardo Saponara u drugom minutu sudijske nadoknade poluvremena. za Fiorentinu je ceo meč odigrao Aleksa terzić, a Luka Jović je na terenu bio u poslednjih pola sata.

U istoj grupi, Bašakšehir je na svom terenu pobedio Harts sa 3:1 Golove za turski tim postigli su Jusuf Ndajišimije u četvrtom, Serdar Gurler u 33. i Berkaj Ozkan u 65. minutu. Pogodak za Harts postigao je Nejtanijel Etkinson u 90. minutu.

Fjorentina i Bašakšehir su osvojili po 13 bodova, ali je zbog boljeg odnosa u medjusobnim duelima Bašahšehir zauzeo prvo mesto.

Bašahšehir će kao prvi takmičenje nastaviti u osmini finala, dok se Fjorentina sa druge pozicije plasirala u šesnaestinu finala.

Takmičenje u Evropi su završili Harts na trećem mestu sa šest bodova, i poslednjeplasirani RFS sa dva osvojena boda.