KO ĆE DATI GOL? PA MITROGOL! U Premijer ligi NIŠTA NOVO, srpski as upisao dve asistencije i pogodak - nova magija Srbina!

magija

U okviru 17. kola Premijer lige, fudbaleri Fulama pobedili su na "Selhurst parku" ekipu Kristal Palasa rezultatom 3:0.

Vodeći gol za svoj tim postoigao je Bobi Rid. Ovog puta, u ulozi asistenta našao se srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović.

U 32. minutu srpski as je fenomenalnim centaršutom pronašao Bobija Rida, koji je udarcem glavom lako matirao protivničkog golmana.

I kod drugog gola Fulama Mitrović je asistirao, dok se kod trećeg Srbin upisao u strelce.

Igrao se 80. minut kada je Mitrović bio na pravom mestu u pravo vreme, i nakon jednog odbitka bez većih problema zakucao loptu u protivničku mrežu.

Kada je reč o Premijer ligi, Mitrović je na 12 odigranih mečeva postigao devet golova.