ČUDESNI ALEKSANDAR MITROVIĆ! Srbin ponovo izdominirao, evo zbog čega je jedan od najboljih golgetera u Engleskoj! VIDEO

PREMIJER LIGA

Reprezentativac Srbije, Aleksandar Mitrović, uprkos pesimističnim prognozama stigao je sa ekipom Fulama na "Selhurst park" gde je Kristal Palas domaćin u okviru 17. kola Premijer lige.

Na današnjoj utakmici Fulam je pobedio rezultatom 3:0, a Srbin je upisao dve asistencije i jedan pogodak.

Ne samo da je najbolji strelac bio u konkurenciji za sastav, on je od prvog minuta predvodio svoj tim.

Pa, iako su navijači očekivali 10. gol srpskog fudbalera, on je upisao asistenciju u prvom poluvremenu utakmice.

Tačnije, u 32. minutu je Mitrović fenomenalnim centaršutom pronašao Bobija Rida, koji je udarcem glavom savladao golmana Guaitu.

To je prva asistencija srpskog centarfora ove sezone u Premijer ligi.

Aleksandar Mitrović

Uoči meča:

Mitrović je imao veliki problem sa povredom stopala uoči Svetskog prvenstva na kojem je odigrao sve tri utakmice reprezentacije Srbije uz dva gola.

Kada je reč o Premijer ligi, Mitrović je na 12 odigranih mečeva postigao devet golova.

Podsetimo, samo nekoliko dana pre utakmice stanje Srbina nije bilo idealno, trener Fulama, Marko Silva je govorio o tome, a njegove reči nisu bile optimistične.

"Moram da kažem da Mitrović nije spreman. Pre Mundijala imao je problem sa povredom stopala. Potom je preskočio dve ligaške utakmice i zaigrao tri puta za Srbiju. Dajemo sve od sebe da ga osposobimo za meč sa Kristal Palasom, ali stvari ne teku kako treba", rekao je Silva.