BLAMAŽA LIVERPULA: Klopova ekipa u TOTALNOM kanalu, doživela novi ŠAMAR!

premijer liga

Fudbaleri Brajtona ubedljivo su savladali Liverpul rezultatom 3:0 u meču 20. kola Premijer lige.

Dva gola postigao je Marč u 47. i 53 minutu a konačan rezultat postigao je Velbek u 82, minutu.

Ekipa Jirgena Klopa ne liči na sebe ove sezone, a Brajton ih je ovom pobedom prestigao na tabeli.

Liverpul je nakon 20. kola tek na omom mestu sa 28 bodova čak 16 manje od vodećeg Arsenala i utakmicom više.

U sledećem kolu Brajton gostuje Lesteru, a Liverpul dočekuje Čelsi.

Notingem Forest je na svom terenu pobedio Lester sa 2:0.

Domaći tim je poveo golom Brenana Džonsona u 56. minutu, a isti igrač strelac je bio i u 85. minutu.

Notingem Forest je na 13. mestu Premijer lige sa 20 bodova, a Lester zauzima 14. poziciju sa 17 bodova.

Vulverhempton je na domaćem terenu savladao Vest Hem sa 1:0.

Danijel Podens je golom u 48. minutu doneo pobedu Vulverhemptonu, dok je gol igrača domaćeg tima Raula Himenesa u petom minutu nadoknade poništen zbog ofsajda.

Na tabeli Premijer lige Vulverhempton zauzima 16. mesto sa 17 bodova, dok je Vest Hem posle sedmog vezanog meča bez pobede u zoni ispadanja na 18. poziciji sa 15 bodova.

Sautempton je na gostovanju pobedio Everton sa 2:1. Tim iz Liverpula je poveo u 39. minutu preko Amadua Onane, da bi gosti preokrenuli golovima Džejmsa Vorda-Prauza u 46. i 78. minutu.

Everton posle sedmog uzastopnog meča bez pobede u Premijer ligi zauzima pretposlednje 19. mesto sa 15 bodova.

Sautempton je prekinuo niz od šest vezanih poraza i na poslednjem mestu ima isti učinak.