PALAS ŠOKIRAO JUNAJTED U NADOKNADI: Crveni đavoli PROSULI dva boda pred veliki derbi sa Arsenalom i ostali bez Kazemira!

premijer liga

U odloženoj utakmici 7. kola Premijer lige fudbaleri Kristal Palasa i Mančester junajteda odigrali su nerešeno 1:1

Junajted je poveo u 43. minutu golom Bruna Fernandeša na asistenciju Kristijana Eriksena.

"Crveni đavoli" imali su pobedu u džepu, ali je Olise evrogolom iz slobodnog udarca u 91, minutu doneo bod domaćinu.

Kristal Palas

Junajted je tako propustio priliku da preskoči gradskog rivala Siti na drugom mestu i sada ima 39 bodova isto koliko i "građani" koji imaju meč manje, kao i osam bodova manje i utakmicu više od prvoplasiranog Arsenala.

Mančester Junajted u nedelju gostuje Arsenalu u velikom derbiju Premijer lige, a to će morati bez jednog od najboljih igrača Kazemira koji je u finišu susreta dobio 5 žuti karton i propustiće veliki obračun.

Na drugoj strani, Kristal Palas je 12. tim lige sa 23 osvojena boda, a u narednom kolu dočekuje Njukastl.