GOLEADA ZMAJEVA I POLJAKA: Remi Voždovca na prvoj proveri u Turskoj

ANTALIJA

Fudbaleri Voždovca odigrali su danas nerešeno 3:3 protiv poljske Visle, u prvom pripremnom meču u Turskoj.

Srpski tim je preko Borisava Burmaza koji je u 25. minutu odličnim udarcem sa 18 metara savladao protivničkog golmana.

Rezultat je poravnao Damian Vorhal u 33. minutu, a pet minuta pre kraja prvog poluvremena Pavel Krupala je doneo prednost svom timu.

Rafa Volski je u 66. minutu bio precizan sa bele tačke za ubedljivo vođstvo Visle, ali je Voždovac zaigrao ofanzivnije i na kraju stigao do izjednačenja.

Prvo je Matija Mitrović u 78. minutu smanjio prednost, a dva minuta kasnije je Bogdan Jočić uspešno realizovao jedanaesterac i postavio konačan rezultat.

Fudbaleri Voždovca će sledeći meč na pripremama odigrati 21. januara protiv Šturma iz Graca.