JUVENTUS ODIGRAO PRVU UTAKMICU POSLE DRAKONSKE KAZNE: Staroj dami samo bod protiv Atalante

Serija A

Fudbaleri Juventusa odigrali su večeras na svom terenu u Torinu nerešeno 3:3 protiv Atalante, u utakmici 19. kola Serije A.

Atalanta je povela u četvrtom minutu golom Ademole Lukmana, a crno-beli su preokrenuli golovima Anhela Di Marije iz jedanaesterca u 25. minutu i Arkadijuša Milika u 34.

Ekipa iz Bergama izjednačila je golom Joakima Melea u 46. minutu, a povela je drugim golom Lukmana na utakmici, u 53. minutu. Bod Juventusu doneo je Danilo pogotkom u 65. minutu.

To je bio peti remi za obe ekipe u prvenstvu. Atalanta je peta na tabeli sa 35 bodova, a Juventus zauzima deveto mesto sa 23 boda, nakon što mu je oduzeto 15 bodova zbog finansijskih malverzacija prilikom transfera.

Ranije danas Udineze je na gostujućem terenu pobedio Sampdoriju sa 1:0, Monca i Sasiuolo odigrali su nerešeno 1:1, a Roma je kao gost pobedila Speciju sa 2:0.