BILBAO STVARAO ŠANSE, REAL DAVAO GOLOVE: Kraljevi se provukli u paklu Baskije

ŠPANIJA

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u Bilbau domaći Atletik sa 2:0, u utakmici 18. kola španskog prvenstva.

Real je poveo golom Karima Benzeme u 24. minutu, a pobedu je obezbedio Toni Kros pogotkom u 90. minutu.

Bilbao je bio bolji veći deo meča, ali oni svoje šanse nisu pretvorili u pogotke. Za to su surovo kažnjeni.

Madridska ekipa ima 13 pobeda i druga je na tabeli sa 41 bodom, tri manje od vodeće Barselone, koja je ranije danas na svom terenu pobedila Hetafe sa 1:0.

Atletik je u poslednje četiri utakmice bez pobede, a posle šestog poraza u Primeri zauzima osmo mesto na tabeli sa 26 bodova.

Ranije danas Viljareal je na svom terenu pobedio Đironu sa 1:0, a Elče i Osasuna odigrali su nerešeno 1:1.