FULAM LAKO PROTIV NOTINGEM FORESTA! Malo je falilo da se Mitrović upiše u strelce, Lukić DEBITOVAO za novi klub!

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Fulama u okviru 23. kola Premijer lige pobedili su Notingem Forest rezultatom 2:0, a od prvog minuta na terenu je bio srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović.

Srpski napadač u prethodna tri kola nije uspeo da se upiše u strelce, kao što ni Fulam na tim mečevima nije dolazio do pobede.

Ni danas Mitrović nije uspeo da postigne pogodak, a u velikoj šansi našao se u 35. minutu. Tada je snanžni golgeter primio sjajan pas u protivničkom šesnaestercu i krenuo ka protivničkom golu.

Uspeo je fenomenalnim driblinzima da prevari protivničke defanzivce, ali više od toga nije uspeo. Istrčao je iskusni Kejlor Navas, skratio mu ugao i tako je odbranio udarac koji je ka njegovom golu uputio Mitrović.

U 17. minutu viđena je prava majstorija u režiji Vilijana, a tačku na ovu utakmicu postavio je Solomon u 88. minutu.