GIGANTI NISU IMALI MILOSTI! U Bundesligi ništa novo - Bajern NEMILOSRDAN protiv Bohuma, Borusija u Bremenu rutinski završila posao

bundesliga

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su danas na svom terenu Bohum sa 3:0, u utakmici 20. kola Bundeslige.Aktuelni prvaci Nemačke su poveli u 41. minutu golom kapitena Tomasa Milera.

U drugom poluvremenu golove za Bajern postigli su Kingsli Koman u 64. i Serž Gnabri u 73. minutu iz penala.

Bajern je vodeći na tabeli Bundeslige sa 43 boda, a Bohum je na 15. mestu sa 19 bodova.

Naredni meč Bajern igra na gostovanju protiv Borusije Menhengladbah, dok Bohum dočekuje Frajburg.

Borusija Dortmund je na gostovanju pobedila Verder iz Bremena sa 2:0.

Golove za gostujući tim postigli su mladi engleski fudbaler Džejmi Bajno-Gitens u 67. i Julijan Brant u 85. minutu.

Za Verder je kao kapiten ceo meč odigrao srpski igrač Miloš Veljković.

Borusija Dortmund je posle pete vezane pobede na drugom mestu Bundeslige sa 40 bodova, dok je Verder deveti sa 27 bodova.

U sledećem kolu tim iz Dortmunda dočekuje Hertu, a Verder gostuje Ajntrahtu.

Frajburg je na svom terenu savladao Štutgart sa 2:1.

Kris Firih je doveo goste u vođstvo u 30. minutu, da bi Frajburg preokrenuo golovima Vinčenca Grifa u 60. i 84. minutu iz penala.

Gol koji je za Frajburg u 52. minutu postigao Ritsu Doan poništen je zbog ofsajda.

Frajburg je na četvrtom mestu Bundeslige sa 37 bodova, a Štutgart je na 16. mestu sa 16 bodova.

Bajer Leverkuzen je na gostovanju pobedio Hofenhajm sa 3:1.

Rober Andrih je u šestom minutu postigao vodeći gol za goste, a potom su sledili golovi Muse Dijabija u 47. i Adama Hložeka u 56. minutu.

Jedini gol za Hofenhajm postigao je Stenli Nsoki u 77. minutu.

Bajer je na osmom mestu sa 27 bodova, dok je Hofenhajm sa novim trenerom Pelegrinijem Mataracom produžio niz na deset uzastopnih mečeva bez pobede, i zauzima 14. mesto sa 19 bodova.

Majnc je na svom terenu bio bolji od Augsburga sa 3:1.

Li Dže-Son je bio dvostruki strelac u pobedi Majnca golovima 21. i 52. minutu, a Karim Onisivo se u strelce upisao u 24. minutu.

Gol za gostujući tim postigao je bosanskohercegovački fudbaler Ermedin Demirović u 28. minutu sa "bele tačke".

Majnc je na 11. mestu sa 26 bodova, a Augsburg je 13. sa pet bodova manje.