KUVAR NAPRAVIO BURU U MADRIDU: U programu uživo Benzemu i Modrića nazvao SVINJAMA i nije se tu zaustavio! (VIDEO)

Naime, novinarka je otišla u posetu kuvaru Havijeru u Madridu koji joj je pokazivao specijalitete koje je spremio.

U jednom trenutku otkrio je i imena životinja koje je kuvao u loncu:

"Svinje se zovu Kamavinga, Benzema i Modrić", rekao je Havijer koji očigledno nije navijač "kraljevskog kluba".

Ovaj prilog izazvao je negovodanje na društvenim mrežama, a u komentarima su prednjačili navijači Real Madrida. Oni su se posebno naljutili što njihove ljubimce naziva svinjama i "kuva ih u loncu".

"Mi smo Atletiko, tako je, kako je", poručio je kuvar na kraju.

Inače, fudbaleri Real Madrida pobedili su na svom terenu ekipu Elčea sa 4:0, u odloženoj utakmici 21. kola španske Primere.

Marko Asensio je u osmom minutu doneo vođstvo Realu, na 2:0 je je u 31. minutu povisio Karim Benzema sa penala, a isti igrač je u prvom minutu sudijske nadoknade ponovo bio siguran sa bele tačke. Konačan rezultat postavio je Luka Modrić pogotkom u 80. minutu.