UF, HRVATSKI TRENER PONIZIO RADONJIĆA! U srpskom OBRAČUNU, trener Torina uveo, pa posle 17 minuta izveo iz igre našeg fudbalera!

serija a

Fudbaleri Juventusa savladali su Torino u velikom gradskom derbiju u okviru 24. kola Serije A rezultatom 4:2.

Gledali smo sjajan meč. Torino je dva puta u prvom poluvremenu a Juventus ekspresno stizao do izjednačenja.

Posle meča, navijačima Torina mnoge stvari nisu jasne, a u prvi plan je izbio srpski reprezentativac Nemanja Radonjić. Trener Torina Ivan Jurić odlučio je da brzonogog fudbalera izvede iz igre nakon samo 17 minuta provedenih na terenu.

Gosti su poveli već u 2. minutu golom Karamoha, Juve izjednačio u 16. preko Kuadrada na asistenciju Dušana Kostića.

U 43. minutu Sanabria ponovo dovodi goste u vođstvo na asistenciju Ivana Ilića, a izjednačio je Danilo u nadoknadi prvog poluvremena.

Do pobede Juventus je došao u u nastavku igre golovima Bremera u 71. i Kjeze u 81. minutu.

Ovom pobedom Juventus se popeo na sedmo mesto sa 35 bodova, Torino je ostao na devetom sa 31 poenom.

Naravno treba reći da je Juventusu usled malverzacija sa transferima oduzeto 15 bodova.

Juventus

Ovaj susret posebno je interesantan ljubiteljima fudbala u Srbiji jer pored Dušana Vlahovića za ove dve ekipe igra još četiri srpska reprezentativca

U redovima Juventusa je još Filip Kostić dok boje popularnih Torina brane Vanja Milinković-Savić, Ivan Ilić i Nemanja Radonjić.

Na terenu su počela čak četvorica srpskih igrača, dok je Radonjić kod Torina ušao u igru u 60. minutu.

U prvom meču u sezoni ove dve ekipe jedini pogodak je postigao upravo Vlahović a zanimljivo je da u 21. veku Torino ima samo jednu pobedu u međusobnim duelima i to pre osam godina.