PREMIJER LIGA: "Tobdžije" DEKLASIRALE Everton kod kuće - Liverpul se mučio, pa slomio Vulverhempton!

premijer liga

Završene su dve preostale utakmice sedmog gola Premijer lige.

Arsenal je na svom terenu pobedio Everton ubedljivim rezultatom 4:0, dok je Liverpul slavio protiv Vulverhemptona na "Enfildu" sa 2:0.

Prvi gol za Arsenal postigao je Saka u 40. minutu da bi pet minuta kasnije Martineli duplirao prednost. Za 3:0 pgodio je Odegard u 71. minutu a tačku na ovu utakmicu postavio je Martineli u 80. minutu.

Liverpul se mučio tokom prvog poluvremena, a onda je četa Jirgena Klopa dodala gas u drugih 45 minuta i došla do sva tri boda.

Mrežu gostujuće ekipe načeo je Van Dajk u 73. minutu, a četiri minuta kasnije konačan rezultat je postavio Mohamed Salah.

Prvo mesto na tabeli Premijer lige pripada Arsenalu, koji ima pet bodova više u odnosu na drugoplasirani Mančester siti.