SVECI ŠOKIRALI PEVCE: Sautempton u 93. minutu do boda protiv Totenhema

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Sautemptona i Totenhema odigrali su nerešeno 3:3, u utakmici 28. kola Premijer lige.

Totenhem je i dalje četvrti na tabeli Premijer lige sa 49 bodova, dok je Sautempton poslednji sa 23 osvojena boda.

Pedro Poro je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena doneo prednost Totenhemu, ali je Če Adams izjednačio u već prvom minutu nastavka.

Golovima Harija Kejna u 65. i Ivana Perišića deset minuta kasnije, Totenhem je poveo sa 3:2, ali je domaći tim do kraja ipak stigao do boda.

Prvo je u 77. minutu Tio Volkot smanjio prednost gostujućeg tima, a potom je Džejms Vord-Praus bio bio siguran sa penala u 93. minutu za konačnih 3:3.

Fudbaleri Brentforda i Lestera odigrali su nerešeno 1:1. Matijas Jensen je u 32. minutu doveo Brentford u vođstvo, a izjednačenje i bod Lesteru doneo je Harvi Barns u 52. minutu.

U preostale dve utakmice, fudbaleri Aston Vile su na svom terenu slavili protiv Bornmuta sa 3:0, dok je Lids u gostima pobedio Vulverhempton sa 4:2.