GOLEADA U LONDONU! Spektakularan meč pripao Kristal Palasu, Vest Hem pružio JAK OTPOR, ali nedovoljan za bodove!

premijer liga

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su danas na svom terenu ekipu Vest Hema sa 4:3, u utakmici 34. kola Premijer lige.

Kristal Palas je upisao desetu pobedu od početka šampionata i trenutno je 11. na tabeli sa 40 bodova, dok je Vest Hem na 15. poziciji sa šest bodova manje.

Vest Hem je poveo na ovom meču već u devetom minutu pogotkom Tomaša Součeka, ali je domaći tim vrlo brzo preokrenuo rezultat golovima Džordana Ajua u 15, Vilfreda Zahe u 20. i Džerfija Šlupa u 30. minutu.

Majkl Antonio je u 35. minutu postavio konačnih 3:2 na poluvremenu, a pobedu Kristal Palasa je u 66. minutu potvrdio Ebereči Eze u 66. minutu sa penala.

Fudbaleri Kristal Palasa će u narednom kolu Premijer lige gostovati Totenhemu, dok Vest Hem čekaju dueli sa Mančester sitijem u gostima i Mančester junajtedom na svom terenu.