NOVI HAOS U SRPSKOM FUDBALU: Arilje odbilo da putuje u Čačak, na fudbalere Smedereva bačen suzavac

Borba za prvo mesto

Uoči poslednjeg kola u Srpskoj ligi Zapad vladala je velika dilema koja ekipa će obezbediti plasman u viši rang.

Smederevo 1924 je imalo 74 boda, a Borac 1926 iz Čačka 73 boda.

Borac je trebao da ugosti Budućnost iz Arilja, ali se gosti nisu pojavili. Ta utakmica će biti registrovana službenim rezultatom 3:0.

Smederevu je trebala pobeda u gostima na verovatno najtežem terenu u Ljubiću protiv Poleta.

U prvom poluvremenu rezultat je glasio 1:1, a kako izveštava Instagram nalog "Srpskaligazapad" u poluvremenu se desio incident, kada je ubačen suzavac u svlačionici gde su se nalazili gostujući fudbaleri.

Smederevo, Ljubić

Ipak, drugo poluvreme je nastavljeno, a gosti su početkom drugog poluvremena postigli dva gola.