ZVEZDA ZABELEŽILA I DRUGU POBEDU U UŽICU: Crveno-beli savladali Borac u drugom pripremnom meču pred novu sezonu!

prijateljska utakmica

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Borac iz Banjaluke u drugoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu rezultatom 2:0

Utakmica je odigrana na stadionu "Radomir Antić" u Užicu.

Strelci za crveno-bele bili su Mitrović u 8. i Lučić u 69. minutu.

Zvezda u petak završava pripreme na Zlatiboru, a drugi deo priprema obaviće u Rusiji.

Crveno-beli u u nedelju putuju u Sankt Peterburg na međunarodni turnir.

Tamo će učestvovati na turniru na kome su još domaćin Zenit, Fenerbahče i Nefči.

Prvi rival je ekipa Zenita, a taj meč je na programu u utorak od 18.30.

Generalna proba je zakazana za 15. jul u Beogradu protiv Olimpijakosa.

Drugo poluvreme:

90. minut - Utakmica je završena, nova pobeda Zvezde.

78. minut - Zvezda i dalje napada crveno-beli žele i treći pogodak

Crvena zvezda, Borac, Užice

69. minut - GOL, 2:0, sjajna akcija Zvezdinih klinaca, Šljivić je centrirao a Lučić glavom sa peterca zakucao loptu u mrežu.

65. minut - Velika prilika za crveno- bele, Mitrović je prošao po levoj strani, želeo da uposli Mijatovića, ali je odbrana Banjalučana u poslednji čas sprečila siguran gol.

55. minut - Inicijativa Zvezde u nastavku

46. minut - Utakmica je nastavljena

Prvo poluvreme:

45. minut - Završeno je prvo poluvreme utakmice u Užicu, crveno-beli u minimalnoj prednosti.

38. minut - Izmena u Zvezdi umesto povređenog Pruceva u igri je Lučić

30. minut - Zvezda je preuzela inicijativu crveno-beli žele i drugi pogodak.

18. minut - Obostrano otvoren meč, nakon vodećeg gola Zvezde

8 . minut - GOL 1:0, nakon pravog karambola u šesnaestercu Banjalučana, lopta dolazi do Stefana Mitrovića koji šutira, a lopta od stative ulazi u mrežu.

6. minut - Borac je hrabro ušao u meč, Banjalučani ofanzivni od starta

1. minut - Utakmica je počela

Crvena zvezda: Glazer - Nedeljković, Dragović, Eraković, Rodić - Kanga, Stamenić - Mitrović, Ivanić, Prucev - Mijatović.

Borac: Ćetković, Kvržić, Račić, Jokić, Pejović, Predragović, Fićović, Blagaić, Lukić, Kortez, Hrelja.

Fudbaleri Crvene zvezde igraju drugu utakmicu u okviru priprema za novu sezonu u Superligi Srbije i Ligi šampiona.

Zvezda se Užicu na stadionu "Radomir Antić" od 18 časova sastaje sa Borcem iz Banjaluke.

Crveno-beli se trenutno nalaze na pripremama na Zlatiboru i iskoristiće priliku da odigraju dve prijateljske utakmice.

Zvezda je u prvom kontrolnom meču savladala selekciju grada Užica rezultatom 3:1

Zvezda će drugu fazu priprema obaviti u Rusiji, gde će učestvovati na turniru na kome su još domaćin Zenit, Fenerbahče i Nefči.

Sezona u Superligi Srbije trebalo bi da počne 22. jula.