SILNA ZVEZDA RAZBILA NEFČI: Crveno-beli zabeležili i drugi trijumf na turniru u Sankt Peterburgu (VIDEO)

PRIJATELJSKI MEČ

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su nad Nefčijem sa 4:0 u drugom meču na turniru u Sankt Peterburgu.

Tri gola pala su u prvom delu igre - u strelce su se redom upisivali Ivanić u 8, Mitrović u 18. i Bukari u 46. minutu.

U drugom poluvremenu Barak Bahar je promešao sastav, na teren su istrčali omladinci, stvarali šanse i iz jedne, u 81. minutu Šljivić je postigao pogodak i postavio konačan rezultat u ubedljivoj pobedi.

FK Crvena zvezda

2. POLUVREME

81. minut - GOL! Šljivić!

Proveravao je VAR ovaj pogodak, ali nije bilo ofsajda.

70. minut - Preti Nefči preko Alijeva sa distance

57. minut - Odlična prilika za Zvezdu

Mijatović je uspeo da uđe u kazneni prostor, ali su mu oduzeli loptu, međutim, na nju je natrčao Nedeljković, ali je ipak golman Nefčija bio na visini zadatka

48. minut - OPASNO!

Igralo se ispred gola Zvezde - Ivanić izblokirao udarac Jabera

19.41 - BAHAR PROMEŠAO SASTAV U DRUGOM POLUVREMENU

Glazer nije tu, drugo poluvreme će braniti Zoran Popović, i Uroš Spajić je na terenu, a na klupi je ostao Aleksandar Dragović. Na terenu je i Jovan Mijatović, on je zamenio Usmana Bukarija.

19.40 - Počelo je drugo poluvreme!

Fk Crvena zvezda

1. POLUVREME

47. MINUT - KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45+1. minut - GOL! BUKARI POSTIŽE TREĆI GOL ZA ZVEZDU!

43. minut - Jufifli dobija ŽUTI KARTON - potpuno nesportski potez: u jednom duelu je zgazio na članak Kraosu i kramponima se na njemu dugo zadržao

Zvezdinom fudbaleru se sada ukazuje pomoć.

Žan-Filip Kraso

42. minut - Probao je Kraso iz slobodnog udarca, ali je živu loptu zhvatio Brkić

38. mintut - PRVA ŠANSA NEFČIJA

Golman Zvezde je na vreme izašao i sprečio skoro pa siguran pogodak!

33. minut - ZVEZDA PROMAŠILA ZICER - Ivanić je sjajno centrirao sa leve strane ka Olaijinki koji se nalazio tik ispred gola Nefčija, pokušao je glavom ali pravo u gomana azerbejdžanske ekipe

31. minut - Igra se uglavnom odivija ispred gola Nefčija

18. minut - GOL! ZVEZDA DUPLIRALA PREDNOST

Stefan Mitrović je strelac drugog pogotka za crveno-bele!

8. minut - GOOOOL! Mirko Ivanić!

Fudbaler Zvezde je iskoristio kontru, "probio" odbranu azerbejdžanskog tima i zatresao mrežu

6. minut - Zvezda je od starta preuzela inicijativu, igra se uglavnom odvija na polivini terena Nefčija

18.30 - Meč je počeo!

SASTAVI

CRVENA ZVEZDA: Glazer – Eraković, Mijailović, Dragović – Nedeljković, Stamenić, Bukari, Mitrović – Ivanić – Kraso, Olajinka

NEFČI: Brkić - Kverkvelija, Salahli, Aliev, Buldov - Jusifi, Israfilov, Ozobić, Zulfugarli, Hajijev - Saldania

Pre ovog duela, crveno-beli su igrali protiv Užica, banjalučkog Borcva, ali i Zenita.

Izvesno je da će novi trener Crvene zvezde Barak Bahar iskoristiti turnir u Sankt Peterburgu kako bi ekipu što bolje spremio za start sezone, a onda i Ligu šampiona.

Crveno-beli su prvi klub iz Srbije koji će direktno igrati grupnu fazu elitnog UEFA takmičenja.