MITROVIĆ ODBIO DA IZAĐE IZ IGRE, PA POMOGAO FULAMU DA TRIJUMFUJE: Tri boda upisali i Brajton i Kristal Palas (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Brajtona pobedili su na svom terenu Luton sa 4:1, u utakmci prvog kola Premijer lige.

Brajton je poveo golom Solija Marča u 36. minutu, a prednost je udvostručio Žoao Pedro iz jedanaesterca u 71. minutu.

Novajlija u ligi Luton smanjio je golom Karltona Morisa u 79. minutu iz jedanaesterca, a dva gola prednosti vratio je Simon Adingra u 85. minutu.

Konačan rezultat postavio je Evan Ferguson golom u šestom minutu nadoknade vremena.

Fudbaleri Fulama pobedili su na gostujućem terenu Everton sa 1:0.

Jedini gol postigao je Bobi De Kordova-Rid u 73. minutu.

Srpski fubaler Aleksandar Mitrović je na terenu bio od 58. minuta, a zbog povrede trener je hteo da ga izvede iz igre neki minut kasnije. Međutim, srpski reprezentativac je to odbio.

Bornmut je na svom terenu odigrao nerešeno 1:1 protiv Vest Hema.

Vest Hem je poveo pogotkom Džeroda Bovena u 51. minutu, a domaćima je bod obezbedio Dominik Solanke u 82. minutu.

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su na gostovanju Šefild junajted sa 1:0.

Gol je postigao Odson Eduar u 50. minutu.

Ranije danas Arsenal je na svom terenu pobedio Notingem Forest sa 2:1, a kasnije igraju Njukasl - Aston Vila.