NEVEROVATNA LUDNICA PRIPALA BETISU! Žoze u šestom minutu nadoknade doneo pobedu svom timu, Viljareal poražen nakon drame!

španija

Fudbaleri Betisa pobedili su večeras na gostujućem terenu Viljareal sa 2:1, u utakmici prvog kola španskog prvenstva.

Betis je poveo u 20. minutu golom koji je postigao Ajose Peres, a izjednačio je Horhe Kuenka u 61. minutu.

Pobedu gostujućoj ekipi doneo je Vilijam Žoze pogotkom u šestom minutu nadoknade vremena.

U drugom kolu Betis će dočekati Atletiko Madrid, a Viljareal će na gostovanju igrati protiv Majorke.

Ranije danas Osasuna je u Vigu pobedila Seltu sa 2:0, a večeras još igraju Hetafe i Barselona.