KO JE ZADOVOLJNIJI BODOM U KRUŠEVCU? Vojvodina je pogađala prečku, stativu, ali mogla je da bude i kaženjena

SUPER LIGA SRBIJA

Napredak i Vojvodina podelili su bodove na stadionu pod Bagdalom (0:0), a utisak je da je sreća pratila domaćina.

Novi šef struke novosadskih "lala" Ranko Popović uneo je svežinu u redove svojih pulena, ali to nije bilo dovoljno da Vojvodina trijumfuje u Kruševcu.

Dragan Perišić je u utakmicu ušao sa promenom golmana i to mu je bila dobitna kombinacija. Vladimir Savić je odlično branio, a njegov imenjak Bajić je bio indisponiran na prethodnoj utakmici u Beogradu, jer je primio četiri gola od Crvene zvezde.

Napredak

U prvom poluvremenu Vojvodina je bila bolja i organizovanija, ali nije upisala pogodak zahvaljujući upravo rezervnim golmanu Napretka, koji je bio na visini zadatka. Istim tempom krenuli su i u drugom poluvremenu, ali bez konkretnog učinka.

Sa tri štopera i dva zadnja vezna igrača Čarapani su odoleli lalama i uspeli da zaustave njihovog najboljeg igrača Nikolu Čumića. Imali su šanse, prečku i stativu, ali i Čarapani su jednom prilikom ugrozili gol gostiju, ali je Jovanović bio neprecizan.

Sve u svemu i domaćin i gost mogu biti zadovoljni, osvojili su po bod i sa optimizmom mogu da čekaju naredne rivale.