OTVOREN SRPSKI TEATAR SNOVA: Prelepa SLIKA iz Leskovca, Srbija dobila FANTASTIČAN stadion, Dubočica pobedom razgalila publiku!

spektakl

U Leskovcu je utakmicom Dubočica - Novi Sad u okviru 3.kola Prve lige Srbije, otvoren velepni fudbalski objekat.

Ceo grad je bio u znaku ovog spektakla, a tribine stadiona bile su prepune.

Velelepni objekat izgrađen je po visokim standardima, stadion poseduje kategoriju “četiri” po kriterijumima UEFA.

Stadion kapaciteta 8.136 mesta sastoji se od četiri tribine. Izgradnja je počela 2021. godine, a završena je nedavno.

Leskovčani su ovacijama pozdravili svoje ljubimce, koji su se plasirali u drugi rang srpskog fudbala.

Domaćin je na oduševljenje svojih navijača zabeležio prvu pobedu u novoj sezoni savladavši goste iz Novog Sada posle preokreta rezultatom 2:1

Novi Sad je poveo golom Čolića u 5. minutu, a Dubočica preko Beliča u 29. i Durića u 46. minutu došla do važne pobede

1 / 15 Foto: Starsport

90. minuta - Utakmica je završena pobedom domaćina na opšte oduševljenje publike u Leskovcu.

- Ceo Leskovac je u znaku ove utakmice, prelepa slika sa stadiona i okoline

1 / 9 Foto: Starsport

46. minut - 2:1, Dubočica je povela već na startu drugog poluvremena, Durić je strelac. Potpuni preokret domaćina

45. minut - Završeno je prvo poluvreme

29. minut - 1:1, Eksplozija oduševljenja u Leskovcu, Dubočica je izjedbnačila golom Belića.

5. minut - 0:1, Hladan tuš za domaću publiku gosti su poveli već na startu utakmice. Pogodak je postigao Čolić.

- Fantastična atmosfera u Leskovcu.

1 / 5 Foto: Printskrin

- Od tri novoizgrađena stadiona, prvi je pušten u rad onaj fudbalskog kluba Dubočica u Leskovcu.

Leskovčani su pozdravili svoje ljubimce, koji su se plasirali u drugi rang srpskog fudbala.

Fudbaleri Dubočice iz Leskovca od 20 časova dočekuju ekipu Novog Sada u utakmici 3. kola Prve lige Srbije.

Biće ovo svojevrsni spektakl pošto će se lopta zvanično zakotrljati na novom i modernom stadionu u Leskovcu, domu igrača Dubočice.

Za sve ljubitelje najbitnije sporedne stvari na svetu koji planiraju da odgledaju ovaj meč, iz kluba su apelovali da se dođe na meč ranije, kako bi se izbegla gužva. Dakle, svih 8.200 stolica biće puno.

"Sada je sve kristalno jasno. Sutra nas očekuje spektakl. Da bi se izbegle gužve i redovi na ulazima sektora, preporuka je da na stadionu budete već u 18.00 časova kada se i otvaraju kapije. GFK Dubočica još jednom zahvaljuje svojoj publici, izvesno je da će stadion biti prepun. Uživajte u ambijentu, svi kao jedan.", apelovali su domaćini na svom zvaničnom Instagram nalogu.

Pored Dubočice, na "leskovačkom Old Trafordu" će kao domaćin na evropskim utakmicama igrati i ekipa Čukaričkog, a oni će na ovom stadionu imati šansu da se oprobaju u duelu sa Olimpijakosom, u revanš meču četvrtog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, koji je na programu 31. avgusta od 20. časova.