BAJER UBEDLJIV PROTIV MENHENGLADBAHA: Tim iz Leverkuzena 3 puta zatresao mrežu za nova 3 boda u Bundesligi

BUNDESLIGA

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su na gostovanju Borusiju Menhengladbah sa 3:0, u utakmici drugog kola Bundeslige.

Gosti su do vođstva došli u 18. minutu, kada se u strelce upisao Viktor Bonifase.

U šestom minutu nadoknade prvog poluvremena rezultat je povećao Džonatan Tah, da bi Bonifase svojim drugim golom u 53. minutu potvrdio trijumf Bajera.

Bajer ima maksimalnih šest bodova u Bundesligi, a ekipa iz Menhengladbaha ostaje na jednom bodu.

U narednom kolu Bajer dočekuje Darmštat, dok Borusija Menhengladbah na svom terenu igra protiv minhenskog Bajerna.