POZNATI SVI ŠEŠIRI ZA LIGU ŠAMPIONA: Evo na koga može Crvena zvezda u grupnoj fazi!

LIGA ŠAMPIONA

Rivale u grupnoj fazi Lige šampiona fudbaleri Crvene zvezde saznaće u četvrtak od 18 časova, nakon žreba u Monaku.

Crvena zvezda je u trećem šeširu, a sa čak 13 timova koje potencijalno može da zahvati prvak Srbije nikada u istoriji nije odmerio snage. Ono što je definitivno sigurno, to je da Crvena zvezda neće igrati protiv Šahtjora, Salcburga, Milana i Lacija, dok su sve druge opcije u igri.

Šešir 1: Mančester siti, Sevilja, Barselona, Napoli, Bajern Minhen, PSŽ, Benfika, Fejenord

Šešir 2: Real Madrid, Mančester junajted, Inter, Borusija Dortmund, Atletiko Madrid, Lajpcig, Porto, Arsenal

Šešir 3: Šahtjor, Salcburg, PSV, Milan, Braga, Lacio, Crvena zvezda, Kopenhagen

Šešir 4: Jang Bojs, Real Sosijedad, Galatasaraj, Seltik, Njukasl, Union Berlin, Antverp, Lens

Fudbaleri PSV-a plasirali su se u Ligu šampiona, pošto su u revanš meču baraža pobedili Rendžers sa 5:1.U prvom susretu u Glazgovu rezultat je bio nerešen 2:2. Strelci za PSV bili su Ismael Saibari u 35. i 53, Luk De Jong u 66. i Džoi Verman u 78. i Konor Goldson autogol u 82. minutu. Gol za Rendžers postigao je Džejm Tavernije u 64. minutu.

Plasman u Ligu šampiona je izborio i Kopenhagen, pošto je kao domaćin odigrao nerešeno protiv Rakova 1:1. U prvom susretu u Poljskoj, Kopenhagen je slavio sa 1:0. Poveo je Kopenhagen golom Denisa Vavre u 35. minutu, da bi izjednačenje Rakovu doneo Lukaš Zvolinski pogotkom u 87. minutu.

Antverpen je u gostima pobedio grčki AEK sa 2:1. Antverpen je slavio i u prvom meču rezultatom 1:0. Strelci za Antverpen bili su Girano Kerk u 73. i Mišel-Anž Balikviša u petom minutu sudijske nadoknade vremena. Gol za AEK postigao je Serhio Arauho u 90. minutu.

Rendžers, Rakov i AEK takmičenje nastavljaju u Ligi Evropa.