GOLEADA U BAČKOJ TOPOLI: Devet golova na meču TSC - Železničar

Super liga Srbije

Fudbaleri TSC-a pobedili su večeras na svom terenu u Bačkoj Topoli Železničar iz Pančeva sa 6:3, u utakmici sedmog kola Super lige Srbije.

Dvostruki strelac u domaćoj ekipi bio je Ifet Đakovac, koji je postigao golove u trećem i 10. minutu. Golove su postigli i Petar Stanić u 37. minutu, Dušan Cvetinović u 67, Miloš Pantović u 77. i Miloš Vulić u četvrtom minutu nadoknade.

Dva gola za Železničar postigao je Aleksandar Đorđević u 55. i 80. minutu, a strelac je bio i Đorđe Šušnjar u 90.

TSC je, uz Partizan, jedina ekipa bez poraza u ligi i prvi je na tabeli sa 19 bodova, četiri više od drugoplasirane Crvene zvezde, koja je danas izgubila od Čukaričkog sa 1:2.

Železničar zauzima 14. mesto sa četiri boda.

Fudbaleri Voždovca pobedili su na svom terenu Mladost sa 3:1.

Voždovac je poveo golom Borisava Burmaza u 16. minutu, a izjednačio je Aleksandar Varjačić u 41.

Novo vođstvo domaćima doneo je Nikša Vujanović u 48. minutu, a pobedu je obezbedio Matija Mitrović pogotkom u 89. minutu.

Voždovac ima 12 bodova na četvrtom mestu na tabeli, a Mladost je šesta sa 11 bodova.