DELIRIJUM U NOVOM PAZARU: Adem Ljajić na debiju pred prepunim tribinama evrogolom doneo svom timu sva tri boda VIDEO

Spektakl

Fudbaleri Novog Pazara dočekali su kruševački Napredak u utakmici 7. kola Super lige Srbije i slavili sa 2:1.

Novi Pazar je stigao do desetog boda, dok je Napredak ostao na sedam bodova.

Novi Pazar

Gradski stadion u Novom Pazaru je bio skoro do poslednjeg mesta ispunjen u očekivanju da Adem Ljajić i Sejduba Suma debituju za ovaj tim.

Dvojica asova, koji su nedavno stigli u Novi Pazar, su sa klupe počeli ovaj meč. Domaćin je sjajno započeo utakmicu i preko Ergelaša poveo u 11. minutu.

Novi Pazar

Napredak je izjednačio u 57. minutu golom Ljubomirca, da bi Adem Ljajić u 66. minutu postigao fantastičan gol.

Samo što je ušao u igru bivši član Partizana je postigao evrogol.