OVO JE POTPUNO LUDO - SVA TRI SRPSKA KLUBA VODILA 1:0, PA IZGUBILA ISTIM REZULTATOM! Neverovatno šta su uradili Zvezda, Čuka i TSC

ZANIMLJIVO

Neverovatno - nema druge reči koja opisuje ovo što su uradili srpski klubovi u prvom kolu evrokupova.

Naime, sva tri kluba iz naše države bila su na teškim gostovanjima. I svi su poveli sa 1:0... Dakle, ponadali smo se.

A, onda šamar. Sva tri kluba su lagano primila po tri gola i identično izgubili - 3:1.

Crvena zvezda je vodila na poluvremenu protiv Mančester sitija, a nastavku je tri puta kapitulirala.

Crvena zvezda

Čukarički je do 44. minuta imao prednost u Budimpešti, ali su onda sledila dva gola domaćina do kraja poluvremena i jedan u nastavku za pobedu sa dva gola razlike.

TSC

TSC je, možda, bio i najbliži čudu. Vodili su do 66. minuta sa 1:0, a onda je usledila kanonada domaćina za još jedan identičan poraz - 3:1.