POTOMAK JE SLAVNOG SRBINA, ROĐEN U LONDONU, A IGRA ZA ŠVAJCARSKU: Ima samo 20 godina, a Engleska bruji o njemu!

POTENCIJAL

Posle tri utakmice već je izjednačio učinak iz prošle sezone

Aleksandar Mitrović je napustio Fulam, Saša Lukić se još nije upisao u strelce otkako je stigao iz Torina, ali u dresu ovog kluba jedan Srbin je zatresao mrežu.

U pitanju je Kristijan Šekularac, unuk jednog od najboljih srpskih fudbalera svih vremena, Dragoslava Šekularca.

On je na utakmici protiv Lejton Orjenta u jednom od Kupova na ostrvo, za mladi tim Fulama postigao gol i upisao asistenciju. Nažalost njegov tim je doživeo poraz posle jedanaesteraca, nakon što je utakmica završena rezultatom 2:2.

Šekularac igra na poziciji krilnog napadača i bio je strelac pogotka u nadoknadi prvog poluvremena, a asistirao je za gol Onila u 60. minutu. Kasnije je bio precizan i u penal seriji.

Kristijan je rođen u decembru 2003. godine u Londonu, a igrao je za mlađe kategorije reprezentacije Švajcarske.

Učinkom na utakmici protiv Lejton Orjenta, on je već izjednačio učinak iz prošle sezone.

U Fulam je stigao na leto 2022. iz Juventusa gde je proveo dve godine.