BUKTI SUKOB U JUVENTUSU! Alegri zakucao Vlahovića za klupu, pa ga INDIREKTNO PROZVAO posle utakmice?!

DUŠAN U PROBLEMU?

Ako je verovati pisanjima evropskih medija, a najviše italijanskih, Dušan Vlahović je u nedavno završenom prelaznom roku mogao da napusti Juventus.

Pričalo se o interesovanjima brojnih velikih i jakih klubova koji su bili spremni da iskoriste probleme u Juventusu i zgrabe srpskog centarfora "po sniženoj ceni".

Ipak, Vlahović je ostao u Torinu i na odličan način otvorio sezonu.

U prva četiri kola četiri puta je bio strelac, a onda, nakon utakmice protiv Sasuola i poraza rezultatom 4:2, prebačen je na klupu.

Trener Masimilijano Alegri je kritikovao Vlahovića posle Sasuola, a prema pisanju italijanske štampe došlo je do sukoba između njih dvojice.

Protiv Lećea je Vlahović u igru tek u 78. minutu. "Stara dama" je pobedila na tom meču rezultatom 1:0, nakon dosta muke, a jedini strelac bio je Arkadijuš Milik u 57. minutu.

A, nove reči Alegrija možda se i neće previše svideti Srbinu.

- Milik je zaista neverovatan napadač. Ja imam petoricu dobrih napadača, uključujući i mladog Jildiza. Svi sjajno rade. Milik je danas odigrao fantastičan meč - rekao je Alegri.