VELIKA SENZACIJA U NEMAČKOJ: Braga utišala Berlin - gosti od 0:2 do tri boda! Sosijedad rutinski u Salzburgu (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su u gostima Salzburg sa 2:0, u meču drugog kola Grupe D Lige šampiona.

Strelci za Real Sosijedad bili su Mikel Ojarzabal u sedmom i Brais Mendes u 27. minutu.

Real Sosijedad je zabeležio jednu pobedu i jedan remi, a Salcburg je upisao po jednu pobedu i poraz.

U narednom kolu, Real Sosijedad će gostovati Benfiki, dok će Salcburg gostovati Interu.

U Grupi C, Braga je u gostima pobedila Union Berlin sa 3:2.

Dvostruki strelac za Union Berlin bio je Šeraldo Beker u 30. i 37. minutu.

Golove za Bragu postigli su Siku Niakate u 41, Bruma u 51. i Andre Kastro u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Braga ima jednu pobedu i jedan poraz, a Union Berlin je upisao dva poraza.

U sledećem kolu, Union Berlin će dočekati Napoli, dok će Braga ugostiti Real Madrid.

Salzburg - Real Sosijedad 0:2

Union Berlin - Braga 2:3

90+4. minut - KAKAV PREOKRET BRAGE! Kastro u nadoknadi doneo svom timu vredna tri boda i utišao Berlin

52. minut - Braga izjednačila! Golčina Brume sa više od 20 metara

41. minut - Niakate pogađa za Bragu

37. minut - Union Berlin postigao još jedan gol - Šeraldo Beker je opet strelac

30. minut - Union Berlin vodi protiv Brage. Šeraldo Beker je zatresao mrežu za vođstvo domaćeg tima

27. minut - Real Sosijedad duplirao vođstvo Brais Mendez strečac drugog gola za španski tim

7. minut - Real Sosijedad vodi u gostima! Strelac vodećeg pogotka je Mikel Ojarzabal

4. minut - Union Berlin je poveo na domaćem terenu protiv Brage, ali je srpski sudija Srđan Jovanović posle pregeleda VAR poništio pogodak

18.45 - Mečevi su počeli!

18.45 Salzburg - Real Sosijedad

18.45 - Union Berlin - Braga

U terminu od 18.45 na programu su prve utakmice drugog kola grune faze Lige šampiona. Na teren će akteri Grupe D Salzburg i Real Sosijedad, a u istom terminu snage će odmeriti Union Berlin i Braga koji se nalaze u Grupi C.