HRVAT IZBEZUMIO TRENERA SITIJA! Gvardiola se HVATAO ZA GLAVU zbog Gvardiola: Ono što je uradio ŠOKIRALO je Pepa! (VIDEO)

Kardinalna greška

Ekipa Mančester sitija uspešno je prebrodila gostovanje Lajpcigu u utakmici 2. kola grupe G Lige šampiona.

Siti je slavio sa 3:1 i zadržao maksimalan učinak posle dve utakmice.

Tim Pepa Gvardiole do pobede je stigao golovima Fodena u 25., Alvareza u 84. i Dokua u 90+2. minutu. Jedini gol za domaćina postigao je Openda u 48. minutu.

I upravo je taj jedan gol domaće ekipe bacio u očaj Gvardiolu. Lajpcig je u tom trenutku izjednačio na 1:1, i to posle kardinalne greške Joška Gvardiola. Hrvatski defanzivac je uradio nešto što mu nije u opisu posla, otišao je sa loptom pred gol rivala. Kada je sevnula kontra domaćina upravo je njegova strana ostala prazna, pa je Openda postigao gol.