FERNANDEŠ U 91. MINUTU ZA TRIJUMF ĐAVOLA: Mančester junajted u gostima pobedio Fulam

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su u gostima ekipu Fulama sa 1:0, u utakmici 11. kola Premijer lige.

Junajted je posle dva teška poraza, od Mančester sitija u Premijer ligi i Njukasla u Liga kupu, upisao šestu pobedu u prvenstvu i trenutno je šesti na tabeli sa 18 bodova.

Fulam je, na drugoj strani, ostao na 14. poziciji sa 12 bodova na svom kontu.

Pobedu Junajtedu doneo je Bruno Fernandeš pogotkom u 91. minutu. Posle serije grešaka igrača Fulama, lopta je na kraju stigla do Bruna koji je lepim udarcem sa ivice kaznenog prostora savladao golmana domaćeg tima.

Junajted je na ovom meču igrao bez Markusa Rašforda, dan nakon što je trener Erik ten Hag kritikovao odluku igrača da ode na zabavu u noćni klub posle poraza u derbiju od Mančester sitija.

Međutim, klub sa Old Traforda je saopštio da je odsustvo Rašforda posledica teškog udarca u nogu na treningu i da je pao na testu kondicije pre utakmice.

Fudbaleri Mančester junajteda će u narednom kolu Premijer lige dočekati Luton, dok će Fulam gostovati Aston Vili.