GOL ZA TATU! Dijazu otmičari oteli oca, ne zna se da li je živ: On doneo Liverpulu bod u Lutonu

Prolazi kroz dramu

Fudbaleri Lutona i Liverpula odigrali su večeras u Lutonu nerešeno 1:1, u meču 11. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Luton golom Tahita Čomga u 80. minutu, da bi izjednačenje Liverpulu doneo Luis Dijaz pogotkom u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Interesantno je da Dijaz prolazi kroz porodičnu dramu. Otmičari su mu oteli roditelje. U međuvremenu je majka oslobođena, ali se i dalje ne zna sudbina njegovog oca.

Luton zauzima 17. poziciju na tabeli sa šest poena, a Liverpul je na trećem mestu sa 24 boda.

U narednom kolu, Luton će gostovati Mančester junajtedu, dok će Liverpul dočekati Brentford.

Beta

Bonus video:

00:48

FUDBAL I KRIMINAL SU NEZAOBILAZNI PARTNERI! Stručnjaci obelodanili zloupotrebu FUNKCIJA u fudbalu: Dolazi do začaranog kruga!