OVO JE FUDBAL - APSOLUTNI SPEKTAKL U LONDONU: Čelsi golom iz penala u nadoknadi do boda protiv Sitija

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Čelsija i Mančester sitija odigrali su u Londonu nerešeno 4:4, u meču 12. kola engleske Premijer lige.

Strelci za Čelsi bili su Tiago Silba u 29, Rahim Sterling u 37, Nikolas Džekson u 67. i Kol Palmer iz penala u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Golove za Siti postigli su Erling Haland u 25. i 47, Manuel Akanđi u prvom minutu nadoknade poluvremena i Rodri u 86. minutu.

Čelsi je na 10. mestu na tabeli sa 16 poena, a Siti je na prvoj poziciji sa 28 bodova, poen više od Liverpula i Arsenala.

U narednom kolu, Čelsi će gostovati Njukaslu, dok će Siti dočekati Liverpul.