LA, LA, LA, LA, LA, RONALDO: Arapski komentator u transu posle spektakularnog gola Kristijana VIDEO

Majstorija

Fudbaleri Al Nasra savladali su na svom terenu Al Ahdud sa 3:0 u okviru 14. kola prvenstva Saudijske Arabije.

Al Nasr sada ima 34 boda na drugom mestu, jedan manje u odnosu na vodeći Al Hilal, koji ima i meč manje.

Kristijano Ronaldo je na ovoj utakmici postigao dva gola, oba u drugom poluvremenu, a drugi privlači posebnu pažnju.

Al Nađi je doveo svoj tim u vođstvo u 13. minutu, a Kristijano Ronaldo je duplirao prednost u 77. minutu.

Tri minuta kasnije viđen je najlepši trenutak na utakmici. Golman gostiju je pogrešio, odbio je loptu u polje, a onda je Kristijano Ronaldo perfektnim udarcem lobovao sve i poslao loptu u mrežu.

Prelep trenutak je ispraćen i fantastičnim komentarom arapskog komentatora.