BRĐANI SLAVILI POSLE DUŽEG VREMENA! Čukarički pobedio Radnički na "Čairu" - Jovanović i Kovač rešili pitanje pobednika!

superliga srbije

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas u Nišu domaći Radnički sa 2:0, u utakmici 16. kola Superlige Srbije.

Beogradska ekipa povela je u 48. minutu golom Đorđa Jovanovića, a pobedu je obezbedio Stefan Kovač u 77. minutu.

Čukarički je prekinuo niz od tri poraza, odnosno pet utakmica bez pobede, a posle petog trijumfa u sezoni zauzima sedmo mesto na tabeli sa 20 bodova.

Radnički je u poslednje četiri utakmice bez pobede, nanizao je dva poraza i 14. je na tabeli sa 13 bodova.

Ranije danas Novi Pazar je u Kragujevcu pobedio Radnički 1923 sa 4:0, a kasnije igraju Železničar Pančevo - Napredak.