HET - TRIK U OFSAJDU - SONU PONIŠTENO ČAK TRI GOLA: Aston Vila produžila agoniju Totenhema

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Aston Vile pobedili su u Londonu domaći Totenhem sa 2:1, u utakmici 13. kola Premijer lige i naneli mu treći uzastopni poraz.

Totenhem je poveo u 22. minutu golom Đovanija Lo Čelsa, a izjednačio je Pau Tores u sedmom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Pobedu ekipi iz Birmingema doneo je Oli Votkins pogotkom u 61. minutu. Votkins je zatresao mrežu i pre toga, u 24. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Posle devete pobede u ligi Aston Vila je četvrta na tabeli sa 28 bodova, koliko ima i trećeplasirani Liverpul. Mančester siti na drugom mestu ima bod više, a prvoplasirani Arsenal 30 bodova.

Posle trećeg uzastopnog poraza Totenhem je peti sa 26 bodova

Ono što je posebno obeležilo ovaj meč je čak tri poništena gola najboljeg igrača Totenhema Sona. Jedan u prvom u 44, minut i čak dva u drugom poluvremenu u 59. i 85 minutu