PROJEKTILOM SA 30 METARA SKINUO "PAUKA"! Bivši napadač Partizana postigao EVROGOL o kom bruji svet - ovo je fudbalsko SAVRŠENSTVO!

MAJSTORIJA

Fudbaleri Real Sosijedada savladali su na svom stadionu Sevilju rezultatom 2:1 u sklopu 14. kola španskog prvenstva, i tako ostvarili treći uzastopni trijumf.

Domaćini su imali prednost od 2:0 već u prvom poluvremenu, a pažnju na sebe skrenuo je nekadašnji napadač Partizana, Umar Sadik, koji je postigao golčinu za udžbenike.

Igrao se 20. minut kada je Sadik primio loptu negde na polovini terene, potom vukao nekoliko metara i fantastičnim udarcem iz velike udaljenosti pocepao protivničku mrežu.