KATASTROFA ROBERTA LEVANDOVSKOG U 93. MINUTU! Trenutak nije mogao da bude gori! Poljak NIJE MOGAO DA VERUJE šta se dogodilo VIDEO

NESHVATLJIVO

Fudbaler Barselone, Robert Levandovski, doživeo je nešto što mu se tokom karijere nije često dešavalo.

Poljak je u završnici utakmice protiv Đirone propustio priliku kakvu koristi i zatvorenih očiju.

Jedan od najboljih golgetera u 21. veku, pa i gledajući duži period, imao je priliku da donese izjednačenje svom timu protiv Đirone u 93. minutu utakmice.

Đirona je pobedila rezultatom 4:2 i tako se vratila na čelo La Lige, pa promašaj Poljaka dobija na značaju.

Đirona je imala 3:1 sve do 92 .minuta kada je Ilkaj Gundogan smanjio na 3:2.

Nedugo nakon toga, Levandovski se našao sam na pet metara od gola, sačekao je centaršut, a onda katastrofalno zahvatio loptu glavom.

Razočarani centarfor je posle promašaja seo i pokušao da shvati kako mu je pošlo za rukom ono što je uradio.

Dva minuta kasnije, Suani je postigao gol, pa je umesto "3:3", na semaforu pisalo 2:4.

Đirona je posle 16 utakmica prva na tabeli sa 41 bodom, dva više od Reala, a sedam više od Barselone i Atletiko Madrida koji ima i utakmicu manje.